Interiérové stínění

Dobře zvolené interiérové stínění působí v interiéru jako moderní designový prvek. Díky interiérovému stínění jste chráněni před slunečním svitem, ale také před zvědavými a nežádoucími pohledy zvenčí. Různé typy interiérového stínění lze aplikovat na jakoukoliv velikost nebo tvar okna. Máme na výběr široké množství kvalitní stínící techniky, zajistíme Vám také odbornou montáž a poradenství.

Horizontální žaluzie

Osvědčené a nejčastější řešení. Jednoduchost, rychlá montáž, minimální údržba.

Horizontální žaluzie

Látkové žaluzie plisé

Výjimečně flexibilní, elegantní a velmi dekorativní prvek do vašich oken.

Látkové žaluzie plisé

Textilní roletky

Volba intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Ideálním dekoračním i praktickým doplňkem.

Textilní roletky

Textilní roletky den/noc

Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a barevného sladění.

Roletky den/noc

Vertikální žaluzie

Stylově nahradí závěsy nebo záclony. Vhodné pro velké plochy, minimální údržba.

Vertikální žaluzie

Dřevěné žaluzie

Reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplňek bytů, kanceláří a společenských místností.

Dřevěné žaluzie

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, poskytujeme poradenství. Naše motto je poskytovat kvalitu a servis za nejlepší ceny na trhu. Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku, včetně zaměření, vypracování cenové nabídky, demontáže staré stínící techniky, montáž, odvoz a likvidaci odpadu.

Servisujeme na požádání zákazníka až do konce záruční doby. Mluví za nás již stovky spokojených zákazníků, kontaktujte nás a budete jím také Vy...

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.