Novinky

11. leden 2018

ALL IN ONE DESIGN nová definice stylu

Premiéra designové řady produktů „All in one design“. Tato řada je určena pro zákazníky s nejvybranějším vkusem a rovněž pro ty, kdo kladou při navrhování svého domu důraz na každý, i ten nejdrobnější detail. Designová řada produktů „All in one design“ nepředstavuje jen časovou úsporu při výběru otvorových výplní, ale je především zárukou jednotného vzhledu oken, dveří, vrat a rolet. Další výhodou je zajištění úplné technologické shody a možnost pohodlného objednání všech prvků otvorových výplní u jednoho výrobce.

Mezi kompozicemi, které jsou pro vás připraveny, jsou jak produkty v decentních barvách vhodné pro tradiční stavitelství, tak produkty, jež se vyznačují výraznou barevností i dekoracemi, a vyhovují proto potřebám moderní architektury. Není náhodou, že názvy jednotlivých kompozic odkazují k názvům italských měst. Italové jsou totiž známí nejen svým ohnivým temperamentem, ale rovněž láskou k umění a módě a mimořádným estetickým cítěním. Řada produktů „All in one design“ je tedy tvořená nejmódnějšími barvami a odvážným spojením materiálů a dekorací. Představuje také nejvyšší kvalitu provedení a možnost výběru produktu. Zákazník si vybere okenní systém, roletu, typ dveří a vrata a jejich další zpracování svěří do našich rukou. Pokud si zvolíte produkty z řady „All in one design“ můžete si být jisti, že fasáda po montáži otvorových výplní získá kompaktní vzhled, „přesně na míru“ vašim očekáváním.

Prezentované kompozice lze modifikovat podle přání zákazníka. Na přání zákazníka mohou být otvorové výplně provedené v libovolném odstínu z naší nabídky.

 

5.listopad 2017

Objevte neobvyklé vlastnosti našich polepů

Patentovaná technologie skai® cool colors umožňuje redukovat na minimum negativní účinky slunečního záření na polep.

V reakci na očekávání zákazníků nejen systematicky doplňujeme nabídku produktů, ale také zdokonalujeme technologii provedení výrobků. Kompletní inovací jsou polepy vyrobené technologií skai® cool colors.

V současnosti nabízíme svým zákazníkům truhlářské výrobky v několika desítkách hladkých barev a imitací dřeva. Vzorník nabízených barev se liší podle toho, který systém zvolíte. Trochu jiné barvy mají na výběr zákazníci, kteří sáhnou po výrobcích ze systému Aluplast, a jiné zákazníci, kteří volí výrobky ze systému Salamander. Bez ohledu na systém jsou všechny vzorníky průběžně aktualizovány. V poslední době je obohatila nabídka nových barev, jako je například černá matová, tmavě modrá, popelavě šedá nebo čedičová šedá. Nové odstíny odpovídají trendům, které v posledních letech vítězí na většině evropských trhů.

Novou a stejně zajímavou nabídkou je polep vyrobený technologií skai® cool colors. Používání patentovaných pigmentů umožňuje snížit tepelné působení slunečního záření na polep. Jinými slovy: fólie se neohřívají a díky tomu povrch profilů zůstává podle názvu technologie chladný. Díky této skutečnosti se můžete dlouhé roky radovat z neměnného vzhledu výrobků bez vyblednutí barev.

 

16. říjen 2017

Změna technologie svařování oken Streamline 76

Vážení zákazníci,
měníme technologii svařování oken vyrobených v rámci systému Salamander Streamline 76 (týká se pouze bílých oken). Od tohoto data budou tato okna ve standardním provedení vyráběna pouze s tradičními, širokými sváry. Informace se netýká foliovaných oken. Barevná okna budou tak jako dosud svařována pomocí technologie V-Perfect.

Důvodem ke změně je maximální využití strojů Graff Synergy u našeho dodavatele. Navzdory tomu, že v současnosti vlastní jeden z rozsáhlejších parků svařovacích robotů s technologií V-Perfect v Evropě, rostoucí počet zakázek naplňuje jeho výrobní kapacitu. Změny, které provádíme, nám umožní dodržovat rychlé dodací lhůty u Vašich objednávek. Bílá okna Streamline 76 začneme od 16. října 2017 dodávat s tradičními sváry (všechny expedice od tohoto data).

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.