Okna

Naše společnost nabízí široký výběr druhů oken a příslušenství. Nabízíme plastová, dřevěná i hliníková okna, nově také moderní HS systém. K oknům neodmyslitelně patří také stínící technika. Všechny naše produkty dodáváme od prověřených výrobců, se kterými spolupracujeme řadu let. Díky tomu jsme schopni realizovat zakázky v krátkém čase a řešit případné nadstandartní požadavky a úpravy. Nabízíme a montujeme osvědčené značky GL System, Aluplast, Salamander a další. Rádi Vám při výběru poradíme.

Plastová okna

Mezi nejprodávanější okna patří plastová okna. Naše okna se vyznačují velmi dobrými parametry tepelné izolace v atraktivní ceně, umožňují výrazné ohraničení ztrát tepla v domech a bytech.

Plastová okna

Dřevěná okna

Pusťte k sobě domů kousek přírody a nechte váš interiér dýchat. Vyberte si moderní dřevěná okna za výhodné ceny. Investice do nejvyšší kvality, ekologického řešení a klasické elegance.

Dřevěná okna

Hliníková okna

Hliníková okna se stala oblíbenými zejména pro svoji odolnost. Předností hliníkových oken je mimořádná pevnost, minimální údržba, bezpečnost, luxusní vzhled a především trvanlivost.

Hliníková okna

Systém HS

Ideální řešení v případě instalace módních terasových a balkónových skleněných oken s velkými rozměry, které dodávají vnitřním prostorám unikátní charakter. Soulad moderního design a praktičnosti.

Systém HS

Stínící technika

Pod stínící technikou najdete stylové designové prvky do bytů či domů, které Vás ochrání před slunečním zářením a poskytnou soukromí. Zdaleka se nejedná jen o klasické žaluzie.

Stínící technika

Příslušenství

Nechte si realizovat okna se vším všudy s maximálním pohodlím. Vyberte si veškeré doplňky a jejich design u nás - parapety, kliky, sítě proti hmyzu, druhy skel a další doplňky za výhodné ceny.

Příslušenství

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, poskytujeme poradenství. Naše motto je poskytovat kvalitu a servis za nejlepší ceny na trhu. Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku, včetně zaměření oken, vypracování cenové nabídky, demontáže starých oken, montáž oken, zednické začištění vlastními zedníky, odvoz a likvidaci odpadu.

Navíc každému zákazníkovi nabízíme bezplatnou kontrolu seřízení oken. Plastová okna i dřevěná eurookna servisujeme na požádání zákazníka až do konce záruční doby. Mluví za nás již stovky spokojených zákazníků, kontaktujte nás a budete jím také Vy...

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.