Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata nabízejí elegantní design a vyžadují minimální nároky na prostor. Lze je dodatečně namontovat do jakékoli garáže bez stavebních úprav. Součástí každé dodávky je pohon s elektromotorem. Základ rolovacích vrat tvoří pancíř z hliníkových lamel, vyplněný tepelně-izolační pěnou, který při otevírání zajíždí do hliníkového krytu umístěného nad vraty. Záruka 48 měsíců.

Garážová vrata Guard

 

Guard

Dílenská vrata Intense

 

Intense

Garážová vrata 52

 

Typ 52

Garážová vrata 55

 

Typ 55

Průmyslová vrata Factory 77

 

Factory 77

Rolovací mříže

 

Rolovací mříže

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, poskytujeme poradenství. Naše motto je poskytovat kvalitu a servis za nejlepší ceny na trhu. Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku, včetně zaměření, vypracování cenové nabídky, případné demontáže starých vrat, montáž garážových vrat, zednické začištění vlastními zedníky, odvoz a likvidaci odpadu.

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.