Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata se skládají z křídla a kování, případně pohonu nebo dalších doplňků. Vratové křídlo se skládá ze čtyř a více sekcí, které mají přerušený tepelný most, který s celoobvodovým elastickým těsněním zaručuje kvalitní tepelně-izolační vlastnosti vrat. Sekce jsou speciálně tvarovány a to tak aby v provozu zabránili úrazu. Sekce se pohybují ve vedení (kování) na kladkách s kuličkovými ložisky. Zdvihu vrat pomáhá pružina, proto ani ruční ovládání vrat není problém a nevyžaduje velkou sílu. Garážová vrata lze ovládat ručně nebo pomocí pohonu. Zajistíme Vám kompletní servis od poradenství, dodání, montáže až po pravidelný servis. Záruka na garážová vrata je 5 let.

Sekční garážová vrata dokáží zvýraznit vzhled a design Vašeho domu. Můžete si vybrat ze široké nabídky dekorů, vzhledů a doplňků, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Sekční garážová vrata najdou své uplatnění nejčastěji u garáží rodinných domů, dvojgaráží nebo vjezdů do hromadných garáží. 

Garážová vrata MISTRAL

Úzký prolis je oblíbený vzor, který se hodí k domům různých stylů. Jednou z předností tohoto prolisu je atraktivní poměr ceny a vysoké kvality vrat.

Mistral (úzký prolis)

GARÁŽOVÁ VRATA PASAT

Široký prolis se osvědčil v domech s tradičním i moderním vzhledem. Představuje zajímavou alternativu k úzkým prolisům.

Pasat (široký prolis)

Garážová vrata SLICK 60

Nejlépe izolující garážová vrata vyrobená v souladu s trendem zvyšování energetické úspornosti našich domů.

Slick 60 (bez prolisu)

Garážová vrata SLICK

Elegantní a jednoduchá forma, která se dobře doplňuje s různými architektonickými řešeními. Styl těchto vrat lze zdůraznit použitím originálních dekoračních doplňků.

Slick (bez prolisu)

GARÁŽOVÁ vrata V PROFIL

VV profil je vzor, který propůjčuje vratům výjimečný, moderní vzhled. Neotřelá forma se skvěle hodí k nejmodernějším architektonickým trendům.

V Profil

GARÁŽOVÁ VRATA KAZETY

Vzor s kazetami doporučujeme zákazníkům, kteří oceňují půvab a teplo domova s tradičním nebo rustikálním charakterem.

Kazety

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, poskytujeme poradenství. Naše motto je poskytovat kvalitu a servis za nejlepší ceny na trhu. Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku, včetně zaměření, vypracování cenové nabídky, případné demontáže starých vrat, montáž garážových vrat, zednické začištění vlastními zedníky, odvoz a likvidaci odpadu.

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.